Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Przydworzyce – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Złota

Stromiec(Przydworzyce + 23 km)

1 370 000 zł165,65 m² 8 270,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Piękna, parterówka pod miastem lokalizacja: nieruchomość mieści się w miejscowości Stromiec. Dom z w pełni zagospodarowaną działką przy drodze asfaltowej w okolicy złożonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kozienice

Kozienice(Przydworzyce + 18 km)

890 000 zł210 m² 4 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Zapraszamy do miejscowości Chinów, położonej zaledwie 8 km od Kozienic, ok. 40 km od Radomia i 80 km od Warszawy. Dom znajduje się w spokojnej, kameralnej osadzie otoczonej Puszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wilkowyja

Wilkowyja(Przydworzyce + 19 km)

1 350 000 zł187 m² 7 219,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Klimatyczny dom w lesie, na pięknej, zadrzewionej działce. Cisza i śpiew ptaków w odległości ok 50 km od Centrum Warszawy. Oaza do odpoczynku w weekendy, bądź stałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Podlasie

Sobolew(Przydworzyce + 19 km)

2 349 000 zł360 m² 6 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 200 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 260 m , położonego w miejscowości Sobolew w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Magnuszew(Przydworzyce + 7 km)

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Do sprzedania: działka 770m2 z wjazdem od ulicy Klonowej Media kanalizacja, woda, prąd, gaz Dojazd asfaltowy, chodnik dla pieszych 300m do rynku Dom: w stanie surowym zamkniętym, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Leśnych Ludzi

Osiedle Wilga(Przydworzyce + 14 km)

998 000 zł117 m² 8 529,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom murowany całoroczny parterowy z lat dziewięćdziesiątych o powierzchni użytkowej 117 m2 na działce 2,5 tys m2 w centralnej części Osiedla Wilgi przy ul. Leśnych Ludzi. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Janików

Janików(Przydworzyce + 20 km)

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni blisko 280 m , dostępny w formule najmu długoterminowego. Nieruchomość jest w pełni wykończona oraz częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bartodzieje

Bartodzieje(Przydworzyce + 25 km)

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m , zlokalizowany w Bartodziejach w pow. Jastrzębskim. Lokalizacja: lokalizacja tego domu to kolejny atut. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sewerynów

Sewerynów(Przydworzyce + 13 km)

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni około 140 m , położony na ogrodzonej działce ok. 800 m w miejscowości Sewerynów, w gminie Głowaczów. Spokojna okolica w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Podgórzyce

Podgórzyce(Przydworzyce + 22 km)

740 000 zł168 m² 4 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:168

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania dom o powierzchni 168 m2 położony w spokojnej i cichej okolicy we wsi Podgórzyce, gmina Warka, 40 km od Warszawy i zaledwie 13 km.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Przydworzyce

Przydworzyce,mazowieckie

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż odnowiony dom wolnostojący o powierzchni 60,3 m2 z działką 1000 m2 w spokojnej okolicy z widokiem na las w miejscowości Przydworzyce. Posiada 3 kondygnacje. Piwnica.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij